Sportowy weekend Aktywne Polesie

Zapraszamy wszystkich miłośników sportowej rekreacji do aktywnego spędzenia pierwszego czerwcowego weekendu w Gminie Urszulin.

W sobotę 3 czerwca, trzeci raz z rzędu zawita do Urszulina kolorowy peleton LOTTO Poland Bike Marathon rozgrywany w cyklu ogólnopolskich wyścigów amatorów na rowerach górskich. Kolarska rywalizacja rozegra się tradycyjnie na trzech dystansach: MAX (52 km), MINI (35 km) oraz FAN (10 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Urszulina w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.

W niedzielę 4 czerwca odbędą się jubileuszowe 25 Ogólnopolskie Biegi Ekologiczne oraz 2 KIA TECHNOTOP Półmaratonem Poleskim. W programie przewidziany jest również duathlonu, obejmujący sobotni wyścig kolarski na trasie MINI oraz niedzielny bieg na dystansie 5 km.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronach: www.polandbike.pl; www.biegiekologiczne.plwww.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

Wójt Gminy Tomasz Antoniuk: „Cieszymy się, że po raz kolejny do Gminy Urszulin zawita kilkaset zawodniczek i zawodników. Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa oraz kibicowania. W miasteczku zawodów przewidujemy punkty z gastronomią oraz dużo atrakcji dla młodszych i starszych miłośników rodzinnego wypoczynku”.

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor