Kategoria: Rekrutacja do szkoły i przedszkola

Rekrutacja do przedszkola i szkoły – Przedszkola Publicznego w Wytycznie

Drodzy Rodzice, do dnia 8 maja 2020 r. odbędzie się potwierdzanie uczęszczania dziecka do przedszkola (dotyczy to dzieci uczęszczających do obecnych oddziałów dla 3, 4 i 5 latków) oraz rekrutacja do Przedszkola Publicznego w Wytycznie.

Pobrane, wypełnione i podpisane przez Rodziców dokumenty:
1.mogą zostać zeskanowane i przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail Przedszkola Publicznego w Wytycznie: spwytyczno@tlen.pl.
2. mogą zostać wysłane w formie papierowej na adres szkoły: Przedszkola Publicznego w Wytycznie, Wytyczno 143, 22-234 Urszulin.

czytaj

Rekrutacja do przedszkola – Zespół Szkolno Przedszkolny w Woli Wereszczyńskiej

 

Drodzy Rodzice, w dniach 25 marca – 22 kwietnia 2020 r. odbędzie się potwierdzanie uczęszczania dziecka do przedszkola (dotyczy to dzieci uczęszczających do obecnych oddziałów dla 3, 4 i 5 latków) oraz rekrutacja do Publicznego Przedszkola w Woli Wereszczyńskiej.

Pobrane, wypełnione i podpisane przez Rodziców dokumenty:
1.mogą zostać zeskanowane i przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli Wereszczyńskiej: szkolawola3@wp.pl.
2. mogą zostać wysłane w formie papierowej na adres szkoły: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Woli Wereszczyńskiej, Wola Wereszczyńska 2, 22-234 Urszulin.

czytaj

Rekrutacja do szkoły i przedszkola – Zespół Szkół w Urszulinie

Dyrekcja Zespołu Szkół w Urszulinie informuje że:

  • W dniach 25 marca – 15 kwietnia 2021 r. odbędzie się potwierdzanie uczęszczania dziecka do przedszkola dotyczy to dzieci uczęszczających do obecnych oddziałów dla 3, 4 i 5 latków.
  • W dniach 06 kwietnia – 19 kwietnia 2021 r. odbędzie się rekrutacja do Przedszkola Gminnego
    w Zespole Szkół w Urszulinie.
  • W dniu 06 kwietnia 2021 r. rozpoczyna się nabór uczniów do klasy pierwszej.

czytaj