Bal Choinkowy dla dzieci

14 stycznia 2012 roku odbył się po raz 13 składkowy bal choinkowy dla dzieci z Gminy Urszulin i okolic. Bal został zorganizowany przez bibliotekarzy z Gminnej Biblioteki Publicznej w Urszulinie w Sali Widowiskowej OSP przy Urzędzie Gminy.

Na imprezie bawiło się około 100 dzieci w wieku od 1 roku do 12 lat pod czujnym okiem swoich rodziców i opiekunów. W tym roku w ramach  sponsoringu, dodatkową atrakcją był przyjazd  5-cio osobowej grupy „Animacji Kultury dla Dzieci” z Hrubieszowa, którzy zabawiali dzieci konkursami i przeróżnymi tańcami, przy tym była bezpłatnie rozdawana wata cukrowa i inne słodycze dla dzieci. Po wyjeździe zespołu dalsza część balu odbywała się   przy muzyce Pana Marka Wąsika z Łęcznej, który  grał, śpiewał i jednocześnie zabawiał dzieci poprzez:

  • konkursy taneczne w parach i w kółku,
  • zawody w przeciąganiu liny,
  • taniec w miejscu na złożonej gazecie,
  • zakręcany wąż, kaczuszki oraz wiele innych zabaw.

Pod koniec wszystkie dzieci biorące udział w konkursach i zabawach zostały nagrodzone słodyczami. Około godziny 17:00 przy dźwiękach muzyki wszedł do sali Mikołaj, wysłuchawszy piosenki lub wiersza zaprezentowanego przez dziecko, rozdawał długo oczekiwane prezenty. Wszystkie dzieci wraz z rodzicami wspaniale się bawiły do godziny 18:30.

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor