Dzień Kobiet w Gminie Urszulin

Fantastyczna zabawa, wysoki poziom muzyczny, a także zaskakująca frekwencja – tak w kilku słowach można opisać wrażenia z ostatniej imprezy w naszej gminie. W piątkowy wieczór 8 marca 2019r. pod Patronatem Wójta gminy Urszulin Tomasza Antoniuka odbył się wyjątkowy koncert, wyjątkowy bo zorganizowany specjalnie dla Pań.

Wszystkie przybyłe na spotkanie Panie zostały powitane przez Wójta kwiatami i lampką szampana. Uroczystość rozpoczął prowadzący  Pan Bogdan Smolik, zapraszając na scenę wójta gminy Urszulin który złożył kobietom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Do życzeń dołączył się także zaproszony na tą okazję Starosta Powiatu Włodawskiego Pan Andrzej Romańczuk. Uwieńczeniem tych życzeń było wręczenie symbolicznego bukietu kwiatów dla Pani Teresy Kuczyńskiej- Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Urszulinie oraz bibliotekarce Pani Monice Kędzierskiej.

Potem przyszedł czas na część artystyczną, a mianowicie znakomity występ w wykonaniu zespołu For Teens, który  wprowadził wszystkich obecnych w doskonały nastrój. Na spotkaniu nie zabrakło dobrej zabawy, wspólnego śpiewania i przede wszystkim uśmiechu.  Zespół w podziękowaniu za koncert otrzymał gromkie brawa, a miła atmosfera podczas koncertu pozwoliła mieszkańcom gminy na oderwanie się od codziennych trosk i obowiązków.

Święto zorganizował Urząd Gminy oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Urszulinie.

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor