Spotkanie organizacyjne Klubu Seniora

W dniu 29 listopada odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne Kluba Seniora w Andrzejowie. W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Urszulin – Tomasz Antoniuk, Marzena Trzaskowska – Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Urszulinie, Stowarzyszenie Synergia z Lublina oraz przyszli uczestnicy „Klubu Seniora”.

Kluczem spotkania było szczegółowe omówienie planu zajęć na najbliższy czas.
W grudniu zaplanowane jest wykonanie stroików i ozdób bożonarodzeniowych, pokrowców na sztućce i dekoracji przestrzennych z różnych materiałów tj. sztuczne, filcowe.

Wójt Gminy Urszulin Tomasz Antoniukświetlica w Andrzejowie to miejsce ważne dla nas wszystkich. Dzięki Funduszom Europejskim udało nam się nie tylko przebudować i ocieplić budynek świetlicy w Andrzejowie ale również ulokować tutaj pierwszy w Gminie Urszulin „Klub Seniora”.  Naszym celem jest aby „Klub Seniora” był przede wszystkim miejscem integracji, wsparcia i aktywizacji osób starszych, tworzącym możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Jednak naszym priorytetem jest aby to miejsce było otwarte na inne organizacje i wszystkich mieszkańców gminy.

EnglishGermanPolish

I N F O R M A C J A

Informujemy, że z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19 wprowadza się ograniczenia dostępu do budynków użyteczności publicznej w tym Urzędu Gminy Urszulin.

 

Od dnia 26 marca 2020 r. do odwołania Urząd Gminy Urszulin przyjmuje interesantów

TYLKO W SPRAWACH PILNYCH

Obsługa interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00

Przyjmowanie dokumentów odbywa się w wyznaczonym miejscu na parterze budynku Urzędu Gminy Urszulin (wejście na salę konferencyjną).

oraz ePUAP: Elektroniczna Skrzynka Podawcza - /6muic17x6n/skrytka
e-mail:  sekretariat@urszulin.eu
Fax: 82 571 30 01
Informacja telefoniczna: 82 571 30 24 – sekretariat 

Rozmiar czcionki
Zmień kolor