Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora

29 stycznia 2020 roku zorganizowano spotkanie noworoczno-opłatkowe w tutejszym Klubie Seniora. Zaproszeni goście to Wójt Pan Tomasz Antoniuk, przewodniczący Rady Gminy Pan Piotr Kamela, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Urszulinie Pani Marzena Trzaskowska, Pani Anna Kalicka- Rutkowska wraz z mężem Henrykiem oraz zastępca przewodniczącego Związków Emerytów i Rencistów.

Jako pierwszy zabrał głos Wójt Tomasz Antoniuk – świetlica w Andrzejowie to miejsce ważne dla nas wszystkich. Dzięki Funduszom Europejskim udało nam się nie tylko przebudować i ocieplić budynek świetlicy w Andrzejowie ale również ulokować tutaj pierwszy w Gminie Urszulin „Klub Seniora”.  Naszym celem jest aby „Klub Seniora” był przede wszystkim miejscem integracji, wsparcia i aktywizacji osób starszych, tworzącym możliwości rozwijania swoich pasji i zainteresowań. Jednak naszym priorytetem jest aby to miejsce było otwarte na inne organizacje i wszystkich mieszkańców gminy. Dziękuję za to spotkanie, zachęcam Was do uczestnictwa w tych zajęciach, dołożymy wszelkich starań żebyście byli jak najdłużej w Klubie Seniora, żebyście Państwo fajnie się czuli, dziękuję”.

Następnie zabrał głos Przewodniczący Rady Gminy Pan Piotr Kamela życząc wszystkiego dobrego w tak licznym gronie ofiarując symbol naszej ponad tysiącletniej tradycji – krzyż święty, nawiązując tym samym swoje przywiązanie do miejsca i naszych seniorów.

Kolejna osoba, która złożyła życzenia była to Pani Anna Kalicka – Rutkowska i jednocześnie nawiązując do życzeń obdarowała członków Klubu Seniora sprzętem służącym do zachowania zdrowia, jakim jest ciśnieniomierz.

Po przemówieniach odbyła się część artystyczna po czym wszyscy przełamali się opłatkiem.

EnglishGermanPolish

I N F O R M A C J A

 

Informuje się, że dzień 21.02.2020 r. (piątek)

jest w Urzędzie Gminy Urszulin dniem wolnym od pracy

 

Urząd Gminy Urszulin

w dniu 21 lutego 2020 r. (piątek)

będzie nieczynny

Rozmiar czcionki
Zmień kolor