POMOC DLA POWODZIAN!!!

 

Dnia 20 września br. w godz. 8:00-13:00 odbyła się zbiórka darów dla powodzian przy wszystkich sklepach spożywczych w Urszulinie. Wystarczyło 5 godzin do zapełnienia busa w artykuły spożywcze, higieny i środków czystości, które zostały przekazane osobom dotkniętych powodzią we zachodnio-południowej części Polski. Wielkość serca nie zna granic, jeżeli się tylko chce.

Serdecznie dziękujemy w imieniu powodzian za wspaniały gest.

Brawa dla Wolontariuszy  SKW Zespołu Szkół w Urszulinie oraz nauczycielom i rodzicom za organizacje zbiorki darów.

Dziękujemy mieszkańcom gminy Urszulin za pomocną dłoń!

Informuje się, że dzień 05 czerwca 2026 r.

jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Urzędu Gminy Urszulin

w zamian za dzień świąteczny 15 sierpnia 2026 r. przypadający w sobotę