Kategoria: Kultura i sport

Konkurs “Leć głosie…”

Regulamin konkursu “Leć głosie po rosie…”

Formularz zgłoszeniony do konkursu “Leć głosie po rosie…”

Klauzula informacyjna – Klauzula i zgoda Konkurs – dorośli

Klauzula informacyjna – Klauzula i zgoda Konkurs LEĆ GŁOSIE – dzieci

Turniej piłki siatkowej i nożnej

Klub Sportowy „Polesie” Urszulin i Zespół Szkół w Urszulinie ogłaszają turniej piłki siatkowej i piłki nożnej, które zostaną rozegrane w ramach Dni Gminy Urszulin.

Turniej piłki siatkowej w kategorii Open odbędzie się w dniu 5 lipca 2018 r. od 16.00 na boisku lub sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Urszulinie. Warunkiem udziału w turnieju jest ukończone 15 lat oraz wypełnienie stosownego oświadczenia. Obowiązują przepisy PZPS mecze do dwóch wygranych setów.

Turniej piłki nożnej odbędzie się w dniu 7 lipca 2018 r. o godzinie 11.00 na boisku gminnym. Drużyny liczą 10 osób – na boisku przebywa 6 osób (bramkarz + 5 zawodników), zmiany hokejowe bramki 2 x 5 m. Warunkiem udziału w turnieju jest ukończone 15 lat oraz wypełnienie stosownego oświadczenia (za osobę niepełnoletnią oświadczenie podpisuje rodzic lub opiekun prawny). Obowiązują przepisy PZPN.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 2 lipca 2018 r. telefonicznie nr tel. 82 571 30 10 lub osobiście w sekretariacie ZS Urszulin w godzinach 8.00 – 15.00. Należy podać do którego turnieju jest zgłoszenie i ile osób liczy drużyna. W dniu 3 lipca o 17.00 r. w Zespole Szkół (wejście od Gimnazjum) odbędzie się zebranie organizacyjne kapitanów drużyn piłki siatkowej i piłki nożnej (proszę zabrać listy zawodników.)

Organizatorzy: KS „Polesie” Urszulin,  ZS Urszulin

Festina Wola

Festiwal Nauki w Szkole Podstawowej w Woli Wereszczyńskiej na Stulecie Odzyskania Niepodległości

czytaj

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci

VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci w wieku od 4 do 13 lat pn. “Twoja ulubiona opowieść biblijna”
Informacja o konkursie znajduje się na stronie internetowej stowarzyszenia www.crl.org.pl  czytaj

Warsztaty w GBP

czytaj

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor