Piękne bramki i parady bramkarskie, super dryblingi, wiele emocji i niezła gra młodzieży z Polesia.
Kategoria: Kultura i sport
Pierwszy dzień I Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Polesia
Jest moc!!! Wiele, dryblingów, które cieszą oko kibica.
Super występ drużyny z Urszulina.
Brawa dla organizatora Klub Sportowy Polesie Urszulin oraz sponsorom!!!
Zaproszenie na wieczór pod hasłem „Być Kobietą” 8 marca, godz. 16:00 GOK Urszulin
Wójt Gminy Urszulin oraz Gminny Ośrodek Kultury mają zaszczyt zaprosić wszystkie mieszkanki naszej gminy na wyjątkowy wieczór pod hasłem „Być Kobietą”
Spędźmy ten czas w atmosferze pełnej elegancji, muzyki i uśmiechu. Przygotowaliśmy dla Was program, który nastroi Was pozytywną energią na długo!
W programie:
Gwiazda Wieczoru: Zespół Alvaryo
Muzyczny upominek od grupy wokalnej „CZAR POLESIA”
Słodki poczęstunek dla każdego gościa
8 marca (niedziela) Godz. 16:00 Sala widowiskowa GOK, ul. Lubelska 31, Urszulin
Wstęp wolny!
Sportowo-pożarnicze zawody halowe MDP Urszulin
Dziękujemy druhom OSP Urszulin za sprawną organizację, a druhom MDP gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy jak najlepszych startów na poziomie wojewódzkim.
Statuetki najlepszym zawodnikom wręczał wójt Adam Panasiuk.


















































Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.