Babsk

tekst

Agroturystyka Polesie to stylowy, komfortowy, całoroczny drewniany dom z pokojami dla Gości, w sercu Poleskiego Parku Narodowego, na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim.  To miejsce spokojne i kameralne usytuowane wśród poleskich lasów, jezior, łąk, pól i bagien. To ucieczka od zgiełku i pośpiechu, gdzie czas płynie wolniej, a śpiew ptaków i szum wiatru umila czas. W tej okolicy zawsze jest pięknie:

– wiosną, gdy przyroda budzi się do życia,

– latem, gdy zboże dojrzewa w słońcu,

– jesienią, gdy drzewa mienią się paletą różnorodnych barw,

– i zimą, gdy śnieżny puch otula okolicę.

Tuż obok kwatery można spotkać i obserwować wiele cennych gatunków zwierząt, w tym łosie, sarny, jelenie, bobry, żurawie, bociany białe i czarne, czaple białe i siwe, bieliki, dudki, żółwie błotne i wiele, wiele innych. Warto też się wsłuchać w kukanie kukułki, głos bąka, rechotanie żab, muzykę świerszczy, a nocą w pohukiwania sów. Tu przyroda potrafi zawsze zaskakiwać i sprawia, że niesamowite przeżycia są na wyciągnięcie ręki.

Standard usług Agroturystyki Polesie potwierdzają liczne pozytywne opinie zadowolonych Gości (www.polesie.info, www.facebook.com/agroturystykapolesie), najwyższa kategoria certyfikatu Blisko Natury (Agroturystyka Przyjazna Naturze), rekomendacja Miejsce Przyjazne Rowerzystom, a także kategoryzacja Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej „Gospodarstwa Gościnne”.

Do wędrówek zachęcają liczne szlaki piesze, rowerowe, konne oraz ścieżki przyrodnicze z kładkami przez bagna w Poleskim Parku Narodowym. W najbliższej okolicy znajduje się także kilka jezior z kąpieliskami: Zagłębocze, Piaseczno, Rotcze (Grabniak), Uściwierz, Sumin, Wytyckie oraz kilka pięknych, dzikich jezior w Poleskim Parku Narodowym: Moszne, Długie, Łukie i Karaśne.

Agroturystyka Polesie oferuje:

– pokoje z łazienkami (2-osobowe i 3-osobowe + dostawki)

– łącznie 8-11 miejsc noclegowych

Każdy pokój posiada własną łazienkę z prysznicem i ręcznikami dla Gości oraz jest wyposażony w meble drewniane (łóżka, krzesła, stoliki, szafy, szafki), lampki nocne, oświetlenie led.

Ponadto na miejscu: możliwość wypożyczenia rowerów, kijków nordic walking, lornetek, lunety; usługi przewodnickie; informacja turystyczna; gra terenowa dla Gości; plac zabaw dla dzieci; huśtawka ogrodowa; altanka wypoczynkowa; grill; bezpłatne miejsca parkingowe; pomieszczenie na przechowywanie rowerów; dostęp do Internetu (WiFi) i wiele więcej!

Poleski Park Narodowy za oknem!

Odległość do:

Poleskiego Parku Narodowego – 40 m

Szlaków turystycznych, ścieżek pieszych i rowerowych – 40 m

Miejsc widokowych – 300 m

Zadaszenia turystycznego Poleskiego Parku Narodowego – 400 m

Zabytków – 2 km

Siedziby Poleskiego Parku Narodowego – 4 km

Plaży / kąpieliska – 4 km

Muzeum Przyrodniczego Poleskiego Parku Narodowego – 5 km

Wież widokowych – 5 km

Sklepu – 3 km

Przystanku PKS – 4 km

Restauracji – 4 km,

Baru / pubu – 4 km

Bankomatu – 4 km

Poczty – 4 km

Ośrodka Zdrowia – 4 km

Apteki – 4 km

Urzędu Gminy – 4 km

Więcej informacji i rezerwacje:

www.polesie.info, agroturystyka@polesie.info

www.facebook.com/agroturystykapolesie

Agroturystyka Polesie

Anna i Grzegorz Gołoś

tel. 504 63 63 53, 507 73 97 33

Babsk 29B, 22-234 Urszulin

[Not a valid template]