Michałów

Agroturystyka Kwiatowy Zakątek – gospodarstwo położone w miejscowości Michałów dawniej Wiązowiec, w gminie Urszulin, w Poleskim Parku Narodowym, na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim. Usytuowanie Kwiatowego Zakątka pośród łąk, jezior, bagien i lasów sprawia, że jest to idealne miejsce dla osób lubiących kontakt z naturą, ceniących ciszę, przestrzeń oraz malownicze krajobrazy. Ścieżka rowerowa, tuż przy posesji oraz łatwy dostęp do atrakcyjnych miejsc to atuty, aby mile i wygodnie wypoczywać.

Agroturystyka Kwiatowy Zakątek oferuje miejsca noclegowe w czterech przytulnych pokojach z łazienkami. Każdy pokój został urządzony i wyposażony tak, aby zapewnić Państwu przyjemny i komfortowy wypoczynek. Do dyspozycji Gości mamy również salon i kuchnię w pełni wyposażoną, altanę, grill, miejsce na ognisko, miejsce parkingowe oraz miejsce do przechowywania rowerów.

Agroturystyka Kwiatowy Zakątek oferuje:
– pokoje z łazienkami (2-osobowe, 3-osobowe, 4-sosbowe, 5-osobowe)
– łącznie 8-20 miejsc noclegowych

Odległości od kluczowych miejsc:
Jezioro Płotycze -200 m
Kąpielisko- 3 km,
Poczta, Urząd Gminy – 2 km
Ochotnicza Straż Pożarna, Policja, – 2 km
Apteka, ośrodki zdrowia, pogotowie ratunkowe– 2 km
Bar, restauracja, zespół sklepów – 2 km,
Bank, bankomat -2 km
Muzeum – 6 km,
Przystanek PKS –100 m,
Informacja turystyczna – 2 km,
Siedziba Poleskiego Parku Narodowego – 2 km
Wieże widokowe – ok. 4 km.

Dodatkowe udogodnienia dla gości: altana, miejsce na ognisko, grill , huśtawka ogrodowa, dostęp do Internetu (WiFi), korzystanie z kuchni i salonu, miejsce parkingowe, miejsce do przechowywania rowerów, możliwy przyjazd ze zwierzętami.

Więcej informacji i rezerwacje: https://www.facebook.com/Agroturystyka-Kwiatowy-Zak%C4%85tek-Poleski-Park-Narodowy-1916988595199855/?ref=page_internal

http://agroturystyka-gminaurszulin.cba.pl/

Kontakt:

Iwona Jung, Michałów 51, 22-234 Urszulin,
tel. 798 895 606 oraz 825713489