Gwiazdy dla Poli

 Jest wiele dzieci, które potrzebują naszej pomocy, jedną z nich jest właśnie Pola Mazurek. W piątek 5 stycznia 2018 roku o godzinie 18.00 w Hotel Drob w Urszulinie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, a mianowicie  koncert charytatywny „Gwiazdy dla Poli”. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na kosztowną operację dziewczynki. 

Pola Mazurek urodziła się w 30 tygodniu ciąży ze skomplikowaną wadą serca i ważyła jedynie 750 gramów. Dziś dziewczynka jest już po serii operacji i zabiegów, by mogła normalnie żyć potrzebna jest kosztowna operacja poza granicami naszego kraju. Sama operacja planowana jest na początku 2018 roku, dlatego zachęcamy wszystkich do pojawienia się na koncercie.

Na naszej muzycznej scenie zaprezentują się doskonałe zespoły i wspaniali artyści. Od nich popłynie pozytywna, muzyczna energia. W programie między innymi występy znanych gwiazd muzycznych takich jak: Krzysztof Cugowski, Tomasz Momot, Natalia Wilk, Piotr Selim, Pawkin, Rotten Bark Akustycznie, Marcin & Karol.

Przy wejściu wolontariusze będą zbierać darowiznę do skarbonek. Zebrane środki pieniężne zostaną przekazane na leczenie Poli.

Zatem apelujemy i zachęcamy wszystkich do wsparcia. Każdy z nas może pomóc, to doskonała lekcja prawdziwego, pięknego i wartościowego życia. Takie wspólne działania potwierdzają, że razem możemy zdziałać wiele i świadczą o tym, że każdy z nas ma gorące oraz otwarte serce.

Dołącz do nas! Wesprzyj! Przyjdź! Serdecznie zapraszamy! Liczymy na Państwa wsparcie!

Patronat medialny nad wydarzeniem objęły następujące lokalne portale: Polskie Radio Lublin, Telewizja Polska 3 Lublin, Nowy Tydzień, Super Tydzień. Organizatorem Koncertu jest Gminna Biblioteka Publiczna w Urszulinie przy współpracy z Hotel Drob w Urszulinie.

 

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor