Ferie w bibliotece

O tym, że zimowy wypoczynek spędzony z biblioteką może być atrakcyjny, przekonali się nasi młodzi czytelnicy. W poniedziałek 29 stycznia 2018 r. wiele radości uczestnikom zajęć feryjnych, sprawiły pełne kolorów i zapachów warsztaty pt. „Musujące kule”. Spotkanie poprowadziły Panie ze Stowarzyszenia Klubu Kobiet Aktywnych z Urszulina: Pani Anna Gierlińska i Grażyna Radko. Podczas warsztatów każdy samodzielnie i starannie odmierzał oraz dodawał wszystkie niezbędne składniki, z których powstały musujące kule do kąpieli.
Z kolei wtorek (30 stycznia 2018 r.) zarezerwowany był dla miłośników kina. Zanim rozpoczął się seans filmowy, odbyło się krótkie spotkanie dotyczące bezpieczeństwa. Policjanci z Komisariatu Policji w Urszulinie, mł. asp  Piotr Żmuda i asp. szt. Radosław Sadowski przypomnieli uczestnikom o zasadach bezpieczeństwa, między innymi obowiązujących podczas ferii zimowych. Projekcja filmu animowanego odbyła się oczywiście z tradycyjnym popcornem.
Czas ferii zimowych w bibliotece upłynął pod znakiem dobrej zabawy. Na zakończenie każdego spotkania uczestnicy otrzymywali „zastrzyk energii” w postaci słodkiego poczęstunku. Głównym celem tegorocznych spotkań było wspólne spędzenie czasu z rówieśnikami oraz pozostawienie w domu ciężkich szkolnych plecaków i komputera. Mamy nadzieję, że czas spędzony w bibliotece był ciekawy i już dziś zapraszamy dzieci za rok.

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor