ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ROZBIÓRKOWYCH I BUDOWLANYCH Z DZIAŁEK LETNISKOWYCH

Informuje, iż odbiór odpadów wielkogabarytowych (wersalki, fotele, stoły, szafy, sprzęt RTV i AGD itp.) oraz odpadów rozbiórkowych i budowlanych z terenu Gminy Urszulin, z nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe odbędzie się dnia 3 września 2018 roku. Prosimy o uprzątnięcie odpadów zalegających w pasie drogowym i wystawienie ich zgodnie z ustalonym terminem odbioru do godziny 8:00 przy swojej posesji, w przeciwnym wypadku naliczane będą kary za zaśmiecanie pasa drogowego.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych odbywa się dwa razy do roku  w terminie uzgodnionym wcześniej z Firmą odbierającą odpady komunalne.

ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ROZBIÓRKOWYCH I BUDOWLANYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKANYCH (STALI MIESZKAŃCY)

Informuje, iż odbiór odpadów wielkogabarytowych (wersalki, fotele, stoły, szafy, sprzęt RTV i AGD itp.) oraz odpadów rozbiórkowych i budowlanych z terenu Gminy Urszulin, z nieruchomości zamieszkanych    (tj. od stałych mieszkańców) odbędzie się dnia 17 września 2018 roku. Prosimy, aby odpady były wystawione przed nieruchomości do godziny 8:00.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych odbywa się dwa razy do roku  w terminie uzgodnionym wcześniej z Firmą odbierającą odpady komunalne.

EnglishGermanPolish

I N F O R M A C J A

 

Informuje się, że dzień 21.02.2020 r. (piątek)

jest w Urzędzie Gminy Urszulin dniem wolnym od pracy

 

Urząd Gminy Urszulin

w dniu 21 lutego 2020 r. (piątek)

będzie nieczynny

Rozmiar czcionki
Zmień kolor