ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH

ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ROZBIÓRKOWYCH I BUDOWLANYCH Z DZIAŁEK LETNISKOWYCH

Informuje, iż odbiór odpadów wielkogabarytowych (wersalki, fotele, stoły, szafy, sprzęt RTV i AGD itp.) oraz odpadów rozbiórkowych i budowlanych z terenu Gminy Urszulin, z nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno – wypoczynkowe odbędzie się dnia 3 września 2018 roku. Prosimy o uprzątnięcie odpadów zalegających w pasie drogowym i wystawienie ich zgodnie z ustalonym terminem odbioru do godziny 8:00 przy swojej posesji, w przeciwnym wypadku naliczane będą kary za zaśmiecanie pasa drogowego.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych odbywa się dwa razy do roku  w terminie uzgodnionym wcześniej z Firmą odbierającą odpady komunalne.

ODBIÓR ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ORAZ ROZBIÓRKOWYCH I BUDOWLANYCH Z NIERUCHOMOŚCI ZAMIESZKANYCH (STALI MIESZKAŃCY)

Informuje, iż odbiór odpadów wielkogabarytowych (wersalki, fotele, stoły, szafy, sprzęt RTV i AGD itp.) oraz odpadów rozbiórkowych i budowlanych z terenu Gminy Urszulin, z nieruchomości zamieszkanych    (tj. od stałych mieszkańców) odbędzie się dnia 17 września 2018 roku. Prosimy, aby odpady były wystawione przed nieruchomości do godziny 8:00.

Odbiór odpadów wielkogabarytowych odbywa się dwa razy do roku  w terminie uzgodnionym wcześniej z Firmą odbierającą odpady komunalne.

EnglishGermanPolish

I N F O R M A C J A

Informujemy, że z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19 wprowadza się ograniczenia dostępu do budynków użyteczności publicznej w tym Urzędu Gminy Urszulin.

 

Od dnia 26 marca 2020 r. do odwołania Urząd Gminy Urszulin przyjmuje interesantów

TYLKO W SPRAWACH PILNYCH

Obsługa interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00

Przyjmowanie dokumentów odbywa się w wyznaczonym miejscu na parterze budynku Urzędu Gminy Urszulin (wejście na salę konferencyjną).

oraz ePUAP: Elektroniczna Skrzynka Podawcza - /6muic17x6n/skrytka
e-mail:  sekretariat@urszulin.eu
Fax: 82 571 30 01
Informacja telefoniczna: 82 571 30 24 – sekretariat 

Rozmiar czcionki
Zmień kolor