Ogłoszenie komitetu społecznego

Komitet Społeczny ,,Pomoc dla pogorzelców” informuje, że nawiązał współpracę z Caritas Diecezji Siedleckiej i za pośrednictwem tej organizacji jest możliwość przekazania 1% podatku na rzecz poszkodowanych, a także dokonania wpłaty na specjalne subkonto celem gromadzenia środków finansowych na odbudowę domu zniszczonego w pożarze.

Wpłaty można dokonywać:

  • na konto:
    Bank Spółdzielczy  O/Siedlce 21 9194 0007 0027 9318 2000 0260
    tytułem: “46510 Józef i Henryk Oporowscy”
  • przekazując 1% podatku wpisując w zeznaniu podatkowym nr KRS 0000223111 cel szczegółowy: “46510 Józef i Henryk Oporowscy”

Komitet przypomina, że w dniu 3 stycznia w Michałowie w wyniku pożaru spłoną dom dwóch braci. Poszkodowani stracili dorobek całego swojego życia. Na szczęście ludzie dobrej woli z naszej gminy nie zostawili potrzebujących swojemu losowi. Powołano Komitet Społeczny ,,Pomoc dla pogorzelców”, który zbiera pieniądze na odbudowę budynku.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować wszystkim, którzy do tej pory wsparli naszą akcję. Jednak potrzeby wciąż są duże. Mamy nadzieję, że z Państwa pomocą osiągniemy nasz cel, jakim jest zapewnienie poszkodowanym ich własnego dachu nad głową.  

Z wyrazami szacunku
Komitet Społeczny
,,Pomoc dla pogorzelców” 

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor