Zimowy Turniej Piłki Siatkowej

W dniu 23 lutego 2019 r. o godz. 16.00 w sali sportowej Zespołu Szkół w Urszulinie rozegrany został Zimowy Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Urszulin Tomasza Antoniuka. Organizatorami turnieju był Klub Sportowy „Polesie” Urszulin wraz z partnerami Wójtem Gminy Urszulin oraz Zespołem Szkół w Urszulinie. W turnieju udział wzięło 5 drużyn:  Jabłoń, Wereszczyn, Głębokie, Urszulin Smoki oraz Urszulin Wilki. Po bardzo zaciętej walce na boisku zwycięzcą turnieju została drużyna z Jabłonia, która w finale pokonała drużynę „Wilków” z Urszulina. Rywalizacja o 3 miejsce rozegrała się pomiędzy drużynami z Głębokiego a „Smokami” z Urszulina, tym razem  lepsza okazała się drużyna z Głębokiego. Na piątym miejscu uplasowała się drużyna z Wereszczyna. Po zakończonym turnieju wszystkie drużyny i zawodnicy otrzymali pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody rzeczowe.

Wójt Gminy Urszulin Tomasz Antoniuk – ogromne podziękowania dla wszystkich zaangażowanych w organizację tego kameralnego turnieju. Słowa uznania dla zespołu sędziowskiego, zawodników a także aktywnie dopingujących kibiców. Sport zawsze wyzwala dużo pozytywnych emocji, dlatego gorąco zachęcam wszystkich do uczestnictwa w kolejnych turniejach i zawodach.