Dzień Kobiet w Książnicy Pana Jana w Wytycznie

Międzynarodowy Dzień Kobiet to coroczne święto obchodzone od 1910 roku. W tym dniu zwyczajem jest wręczanie kobietom kwiatów i drobnych upominków, jako wyraz szacunku dla nich. Symbol tego święta to czerwony goździki i tulipan. Ten dzień był obchodzony również w Książnicy Pana w Wytycznie 7 marca br., którego organizatorem była miejscowa filia biblioteczna. Spotkanie uświetnił występ zespołu śpiewaczego „Poleska Nuta” z Kołacz, występ Mai Denisiuk i Oliwii Prucnal, uczennic Szkoły Podstawowej w Wytycznie, uczęszczających na lekcje śpiewu pod kierunkiem pani Natalii Wilk oraz występ pani Róży Fudali mieszkanki tej miejscowości. Wszystkim paniom kierownik biblioteki Barbara Wałecka złożyła okolicznościowe życzenia. Spotkanie zakończyło się wspólną biesiadą przy kawie i ciastku.

EnglishGermanPolish

I N F O R M A C J A

Informujemy, że z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19 wprowadza się ograniczenia dostępu do budynków użyteczności publicznej w tym Urzędu Gminy Urszulin.

 

Od dnia 26 marca 2020 r. do odwołania Urząd Gminy Urszulin przyjmuje interesantów

TYLKO W SPRAWACH PILNYCH

Obsługa interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00

Przyjmowanie dokumentów odbywa się w wyznaczonym miejscu na parterze budynku Urzędu Gminy Urszulin (wejście na salę konferencyjną).

oraz ePUAP: Elektroniczna Skrzynka Podawcza - /6muic17x6n/skrytka
e-mail:  sekretariat@urszulin.eu
Fax: 82 571 30 01
Informacja telefoniczna: 82 571 30 24 – sekretariat 

Rozmiar czcionki
Zmień kolor