Dzień samorządu terytorialnego

Dziękujemy Państwu za życzenia, ciepłe słowa, miłe gesty. Dziękujemy za docenienie pracy i zaangażowania, jakie wkładamy na rzecz rozwoju naszej wspólnoty lokalnej. Jesteśmy szczęśliwi, że nasze wysiłki są zauważane i doceniane.

Wszystkim osobom, które współtworzą samorząd Gminy Urszulin – Radnym, Sołtysom, Radom Sołeckim, Pracownikom Samorządowym oraz wszystkim mieszkańcom angażującym się w bieżące sprawy gminy pragniemy podziękować za wspólną troskę o nasz Urszulin.

Serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy wszystkich mieszkańców naszej gminy.

   Wójt Gminy Urszulin                      Przewodniczący Rady Gminy Urszulin
      Tomasz Antoniuk                                              Piotr Kamela

 

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor

I N F O R M A C J A

Dzień 04 czerwca 2021 r. (piątek)
jest w Urzędzie Gminy Urszulin
dniem wolnym od pracy

(dzień wyznaczony za inny dzień świąteczny)

W dniu 04 czerwca 2021 r.
Urząd Gminy Urszulin
będzie nieczynny