Andrzejów – miejsce spotkań seniorów i nie tylko.

W ubiegłym roku oddaliśmy do użytkowania budynek świetlicy w Andrzejowie, w którym znajduje się obecnie „Klub Seniora” a w tym roku tuż obok świetlicy rozpoczęliśmy budowę  nowoczesnej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej, czyli:

  • boiska do piłki nożnej,
  • boiska do siatkówki plażowej,
  • placu zabaw.

Boiska będą wyposażone w bramki, siatkę do siatkówki plażowej, piłko uchwyty i trybunę z siedziskami dla widzów.

Na placu zabaw zamontowane zostaną:

  • podwójne huśtawki,
  • bujak sprężynowy,
  • urządzenie zabawowe wielofunkcyjne z wieżyczkami, drabinkami, zjeżdżalniami,
  • huśtawka wagowa,
  • ławki,
  • ogrodzenie

W piątek 01.10.2021 r. Wójt Gminy Urszulin Tomasz Antoniuk w towarzystwie koordynatora projektu Pani Agaty Krzyżanowskiej podczas wizji obiektu sprawdzili postęp prac, które w chwili obecnej są na zaawansowanym etapie. Aktualnie montowane są bramki i instalowane jest ogrodzenie placu zabaw. Murawa na boisku do piłki nożnej już się zaczyna zielenić. Widać, że teren przygotowywany jest pod boiska. Przed nami instalowanie elementów placu zabaw, nasadzenia krzewów i drzew oraz prace kosmetyczne. Koniec prac przewidziany jest na koniec listopada.

Wójt Gminy Urszulin Tomasz Antoniuk – „Zależy nam na tym, aby mieszkańcy Andrzejowa mieli bezpieczne miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Chcemy by był to obiekt przyjazny dla rodzin z małymi dziećmi i z tymi większymi również.

Podkreślić trzeba, że środki na inwestycje w wysokości 71 498,00 pozyskaliśmy z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.”

em

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor

 

I N F O R M A C J A

Informujemy, że z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19 wprowadza się ograniczenia dostępu do budynku Urzędu Gminy Urszulin.

 

Od dnia 15 listopada 2021 r. do odwołania Urząd Gminy Urszulin przyjmuje interesantów w punkcie podawczym.

Obsługa interesantów zapewniona jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00

Przyjmowanie dokumentów odbywa się w wyznaczonym miejscu na parterze budynku Urzędu Gminy Urszulin w sali konferencyjnej (wejście główne).

oraz ePUAP: Elektroniczna Skrzynka Podawcza - /6muic17x6n/skrytka

e-mail:  sekretariat@urszulin.eu

Fax: 82 571 30 01

Informacja telefoniczna: 82 571 30 24 – sekretariat