Budowa infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej w Andrzejowie na ukończeniu.

Bramki, piłkochwyty, siatka, siedzenia dla widzów, huśtawki, karuzela, wieżyczka ze zjeżdżalnią stanęły na docelowych miejscach. Świeżo posadzone drzewka, byliny i trawy w przyszłym roku ozdobią teren. Murawa zaczyna się pięknie zielenić i tutaj nasza prośba. Bardzo prosimy o wstrzymanie się z graniem w piłkę nożną na boisku w Andrzejowie. Wszyscy wiedzą, że gra w „nogę” wtedy jest przyjemna, gdy boisko jest równe a piłka gładko się toczy po murawie. Żeby tak było, trawa, która jest posiana w tym miesiącu musi mieć czas i warunki na ukorzenienie się i spokojny wzrost. Na wiosnę nastąpi koszenie, nawożenie, podlewanie i dopiero po tych wszystkich zabiegach pielęgnacyjnych darń rozrośnie się na tyle by wytrzymać docelową eksploatację boiska. Dlatego, jeszcze raz, bardzo prosimy o wstrzymanie się od gry w piłkę nożną do przyszłego roku. Wspólne, odpowiedzialne dbanie o nawierzchnię zaowocuje komfortową, przyjemną grą.

Tomasz Antoniuk Wójt Gminy Urszulin –  budowa miejsca rekreacji w Andrzejowie jest już na końcowym etapie. Miejsce jest urokliwe i jestem przekonany, że będzie dobrze służyło mieszkańcom. Chcę aby w ciągu najbliższych dwóch lat powstały miejsca o podobnym charakterze w kolejnych miejscowościach, przy szkołach, świetlicach czy też tam gdzie nie ma świetlic, na innych terenach którymi dysponuje gmina.

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor

I N F O R M A C J A

Informujemy, że z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19 wprowadza się ograniczenia dostępu do budynku Urzędu Gminy Urszulin.

 

Od dnia 15 listopada 2021 r. do odwołania Urząd Gminy Urszulin przyjmuje interesantów w punkcie podawczym.

Obsługa interesantów zapewniona jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00

Przyjmowanie dokumentów odbywa się w wyznaczonym miejscu na parterze budynku Urzędu Gminy Urszulin w sali konferencyjnej (wejście główne).

oraz ePUAP: Elektroniczna Skrzynka Podawcza - /6muic17x6n/skrytka

e-mail:  sekretariat@urszulin.eu

Fax: 82 571 30 01

Informacja telefoniczna: 82 571 30 24 – sekretariat