ul. Modrzewiowa i ul. Nowa w przebudowie

Wiadomość, na którą większość z Państwa czekała z niecierpliwością.

W dniu 23 listopada 2021 roku została podpisana umowa z Miejskim Przedsiębiorstwem Robót Drogowych Sp. z o.o. w Chełmie na realizację zamówienia publicznego na przebudowę odcinka drogi gminnej ul. Modrzewiowa, ul. Nowa.

Środki na realizację przedsięwzięcia udało nam się pozyskać z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Inwestycja wyniesie ok jednego miliona złotych. Budowa drogi powinna zostać zakończona
w ciągu 10 miesięcy od podpisania umowy.

Tomasz Antoniuk Wójt Gminy Urszulin – mamy nadzieję, że roboty będą przebiegały bez zakłóceń i niebawem wszyscy będziemy cieszyli się z nowych miejsc parkingowych, chodników i nowej nawierzchni asfaltowej. Równolegle będzie prowadzona budowa oświetlenia ulicznego tych dwóch ulic. Mogę zapewnić, że to nie koniec inwestycji drogowych. Kolejne dotyczące miejscowości Urszulin, Grabniak – Dębowiec, Wytyczno już w przygotowaniu.

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor

I N F O R M A C J A

Informujemy, że z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19 wprowadza się ograniczenia dostępu do budynku Urzędu Gminy Urszulin.

 

Od dnia 15 listopada 2021 r. do odwołania Urząd Gminy Urszulin przyjmuje interesantów w punkcie podawczym.

Obsługa interesantów zapewniona jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00

Przyjmowanie dokumentów odbywa się w wyznaczonym miejscu na parterze budynku Urzędu Gminy Urszulin w sali konferencyjnej (wejście główne).

oraz ePUAP: Elektroniczna Skrzynka Podawcza - /6muic17x6n/skrytka

e-mail:  sekretariat@urszulin.eu

Fax: 82 571 30 01

Informacja telefoniczna: 82 571 30 24 – sekretariat