Komunikat

W związku z nieprawdziwymi informacjami, które pojawiły się na jednym z portali internetowych podajemy jeszcze raz FAKTY dotyczące realizacji projektu, którego częścią jest inwestycja rozbudowy budynku przy ul. Lubelskiej na potrzeby kultury.

Rozbudowa budynku przy ul. Lubelskiej, w którym mieści się Gminna Biblioteka Publiczna w Urszulinie jest jednym z zadań w ramach projektu:

Przebudowa i rozbudowa obiektów bibliotek na potrzeby multimedialnych ekspozycji dotyczących dziedzictwa kulturowego Polesia.

Beneficjent:                           GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA W URSZULINIE

Wartość projektu:                3 986 790.00 zł

Wartość dofinansowania:    3 372 673.81 zł

Poniżej zamieszczamy zdjęcie ze strony www.mapadotacji.gov.pl, na której jest wpisany i widnieje dany projekt.

Jednocześnie oświadczamy, że strona (portal), która podała te nieprawdziwe informacje nie jest administrowana ani w żaden sposób związana z Gminą Urszulin. Nie znany jest nam też administrator tej strony.

Rozbudowa budynku przy ul. Lubelskiej na potrzeby kultury  jest ważnym i bardzo trudnym w realizacji zadaniem gminnym. Kultura powinna łączyć a nie dzielić, dlatego z przykrością  odnotowujemy fakt podania tych nieprawdziwych informacji bez rzetelnej ich weryfikacji.

Rozważamy też podjęcie czynności prawnych względem osób, które podały te nieprawdziwe informacje bez dopełnienia obowiązku rzetelnej weryfikacji podawanych danych.

 

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor