Bal choinkowy

Ach, cóż to był za bal…! Dla dzieci z gminy Urszulin ostatnia sobota stycznia (26.01.2019r.) upłynęła pod znakiem wyśmienitej zabawy, a wszystko to za sprawą zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną i Wójta gminy Urszulin – Tomasza Antoniuka, XX już balu choinkowego.

Sala Ochotniczej Straży Pożarnej, która wyglądała inaczej niż zwykle zmieniła się w salę balową. Udekorowana kolorowymi serpentynami wzbudzała chęć do zabawy. Na bal przybyło ponad 100 dzieci w różnym wieku od maluchów po starszych. Tegoroczne spotkanie karnawałowe przygotowane zostało, w starym dobrym stylu, a zatem nie brakowało tańców, słodkości i znakomitej zabawy. Balowicze wzięli udział w animacjach tanecznych oraz muzycznych poprowadzonych przez Panią Bogusławą Górską. Skoczna oraz rytmiczna muzyka zachęcała do wspólnej zabawy. Dzieci chętnie uczestniczyły w wesołych grach i pląsach, a uśmiech nie znikał z ich twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Do wspólnej zabawy zostali zaproszeni także dorośli, którzy chętnie skorzystali z nadarzającej się możliwości tańców ze swoimi pociechami. Organizatorzy zadbali także o to, żeby wszyscy uczestnicy zabaw mieli wystarczająco dużo siły, gdyż w trakcie karnawałowych szaleństw można było się posilić słodką przekąską.

Niewątpliwie największą atrakcją tego dnia był wyczekiwany przez dzieci św. Mikołaj, który pomimo śnieżnego i mroźnego popołudnia dotarł na naszą imprezę gdzie obdarował wszystkie dzieci prezentami. Dzień ten przyniósł wiele radości oraz uśmiechu na twarzach najmłodszych, którzy bawili się wspaniale.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz rodzicom za wspólną zabawę. Dzięki Wam wszystkim nasza praca ma sens, a uśmiech dzieciaków podczas sobotniej zabawy dodał nam skrzydeł na cały rok…

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor