Bal Choinkowy w Książnicy Pana Jana w Wytycznie

W sobotę 26 stycznia 2019 r. w Książnicy Pana Jana w Wytycznie odbył się Bal Choinkowy dla dzieci. Organizatorem była Filia Biblioteczna oraz Stowarzyszenie Koła Gospodyń Wiejskich w Wytycznie.

Po przywitaniu dzieci i rodziców nastąpił czas zabawy. Na tę wyjątkową okazję zaproszono animatora panią Bogusławę Górską, która wraz z mężem rozbawiła nie tylko dzieci, ale też i rodziców. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi rodzicami. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Był też i słodki poczęstunek dla dzieci sponsorowany przez Wójta Gminy Urszulin, oraz dla rodziców przygotowany przez panie ze Stowarzyszenia Koła Gospodyń Wiejskich w Wytycznie.

Bal Choinkowy uświetniła wizyta Świętego Mikołaja, który obdarował wszystkie dzieci prezentami i z przyjemnością pozował do zdjęć. Oprócz prezentów od Świętego Mikołaja, wszystkie dzieciaki otrzymały upominki od sponsorów. Wśród nich znaleźli się: Joanna Lewandowska- Sklep Wielobranżowy w Urszulinie, Grzegorz Ignatiuk- Firma GREG z Hanny oraz jeszcze jeden sponsor, który chciał pozostać anonimowy.

Wesoła impreza zakończyła się w radosnym nastroju, pozostawiając w pamięci wspomnienie dobrej zabawy oraz mile spędzonego czasu. Do zobaczenia za rok.

EnglishGermanPolish
Rozmiar czcionki
Zmień kolor