Relacja z wycieczki Łańcut i okolice

W dniach 13-14 lipca 2019 r. czytelnicy oraz miłośnicy, a także sympatycy Gminnej Biblioteki Publicznej w Urszulinie wraz z Dyskusyjnymi Klubami Książki z Urszulina i Cycowa uczestniczyli w wycieczce przez Leżajsk, Łańcut, Przemyśl i Bolestraszyce.

Piękna pogoda oraz wesoły nastrój uczestników sprawił, że wycieczka była wyjątkowo udana. Ponadto spędzony czas na oglądaniu tajemniczych oraz niezwykle malowniczych miejsc dostarczył wielu ciekawych wrażeń.

Gminna Biblioteka Publiczna w Urszulinie szczególnie serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w wycieczce i niezapomniane chwile, które być może staną się bodźcem do kolejnych wspólnych wyjazdów.. Dziękujemy także przewodniczce Pani Małgosi, która pokazała nam wiele atrakcyjnych miejsc i opowiedziała wiele ciekawych historii.

Zapraszamy do obejrzenia galerii pełnej zdjęć z wycieczki na Facebook Gminnej Biblioteki Publicznej w Urszulinie: https://www.facebook.com/Bibliotekaurszulin/

 

EnglishGermanPolish

I N F O R M A C J A

Informujemy, że z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa powodującego chorobę COVID-19 wprowadza się ograniczenia dostępu do budynków użyteczności publicznej w tym Urzędu Gminy Urszulin.

 

Od dnia 26 marca 2020 r. do odwołania Urząd Gminy Urszulin przyjmuje interesantów

TYLKO W SPRAWACH PILNYCH

Obsługa interesantów od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-12.00

Przyjmowanie dokumentów odbywa się w wyznaczonym miejscu na parterze budynku Urzędu Gminy Urszulin (wejście na salę konferencyjną).

oraz ePUAP: Elektroniczna Skrzynka Podawcza - /6muic17x6n/skrytka
e-mail:  sekretariat@urszulin.eu
Fax: 82 571 30 01
Informacja telefoniczna: 82 571 30 24 – sekretariat 

Rozmiar czcionki
Zmień kolor