Kategoria: Aktualności

Informacja dotycząca realizacji projektu „Energia odnawialna w Gminie Urszulin Etap II”

Zapraszamy mieszkańców, którzy deklarowali chęć uczestnictwa w projekcie do zapoznania się oraz podpisania umowy i załączników o montaż i używanie instalacji OZE.

Projekt „Energia odnawialna w Gminie Urszulin Etap II” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Działanie 4.1 Wsparcie Wykorzystania OZE.

Umowa o montaż i używanie instalacji OZE – piec na biomasę
Umowa o montaż i używanie instalacji OZE – zestaw fotowoltaiczny
Umowa o montaż i używanie instalacji OZE – zestaw solarny
Oświadczenie o zgodności danych ze stanem faktycznym
Oświadczenie o rezygnacji z udziału w projekcie

KOMUNIKAT dot. działań naprawczych na ujęciu wody w m. Wola Wereszczyńska

Woda warunkowo przydatna do spożycia.

 

Punkty czerpalne wody zdatnej do picia

Na terenie Gminy Urszulin są uruchomione trzy punkty czerpalne wody zdatnej do spożycia:

  1. w Andrzejowie za skrzyżowaniem
  2. w Andrzejowie obok świetlicy wiejskiej
  3. w Wereszczynie na placu świetlicy wiejskiej/ OSP Wereszczyn

 

punktów poniżej zamieszczamy mapki z lokalizacją oraz zdjęcia hydrantów.

WODA DO CELÓW GOSPODARCZYCH

Komunikat

WODA DO CELÓW GOSPODARCZYCH

W zawiązku z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Włodawie o braku przydatności wody do spożycia przez ludzi
w miejscowościach Urszulin, Zabrodzie, Wiązowiec, Michałów, Wytyczno
i Wólka Wytycka
, informujemy, że na terenie Gminy Urszulin
w miejscowościach:

  • Urszulin – obok Strażnicy OSP w godz. 17:00-18:00
  • Zabrodzie – obok świetlicy wiejskiej w godz. 15:00-16:00
  • Wiązowiec – zatoka autobusowa w godz. 16:00-17:00
  • Wytyczno-Kochanowskie – koło posesji nr 127 w godz. 15:00-16:00
  • Wólka Wytycka – obok świetlicy wiejskiej w godz. 16:00 – 17:00
  • Wytyczno – obok filii GBP, Książnica Pana Jana – w godz. 17:00-18:00
  • Michałów – zatoka autobusowa – w godz. 15:00-16:00
  • Michałów Grobelki – koło sołtysa – w godz. 16:00-17:00

Od dnia 04.07.2022 r DO ODWOŁANIA będzie rozwożona woda do celów gospodarczych (woda taka nadaje się do mycia, prania, pojenia zwierząt itd.)

UWAGA!

WODA TA NIE NADAJE SIĘ DO SPOŻYCIA!!!