Kategoria: Aktualności

WODA ZDATNA DO SPOŻYCIA

Komunikat

WODA ZDATNA DO SPOŻYCIA

W związku z komunikatem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego we Włodawie o braku przydatności wody do spożycia przez ludzi
w miejscowościach Urszulin, Zabrodzie, Wiązowiec, Michałów, Wytyczno
i Wólka Wytycka
, informujemy, że na terenie Gminy Urszulin
w miejscowościach:

  • Urszulin – Gminny Zakład Usług Komunalnych
  • Zabrodzie – u sołtysa
  • Wiązowiec – u sołtysa
  • Michałów – u sołtysa
  • Wytyczno – u sołtysa
  • Wólka Wytycka – u sołtysa.

WODA BUTELKOWANA, BĘDZIE DYSTRYBUOWANA CODZIENNIE
W GODZINACH 16:00-19:00 DO ODWOŁANIA

 

Spotkanie dotyczące OZE

Drugi punkt czerpania wody pitnej

Uruchomiony został drugi punkt czerpania wody pitnej.
Ujęcie wody znajduje się w Wereszczynie na placu przy budynku świetlicy wiejskiej.

Informacja – tymczasowy punkt czerpania wody

W Andrzejowie uruchomiony został tymczasowy punkt czerpania wody.
Poniżej mapka z lokalizacją i zdjęcie. Woda z tego ujęcia jest zdatna do spożycia. 

Informacja

Jest opóźnienie w dostawie wody do Michałowa i Wiązowca. Transport powinien dotrzeć niebawem.
WÓLKA WYTYCKA oraz ZABRODZIE – woda będzie dostarczona koło godziny 17:00.