Kategoria: Sport i Rekreacja

Konkursy na Festynie Kulturowym

Gmina Urszulin Urszulinie organizuje następujące zawody i konkursy w dniu 19 sierpnia  2012 r. podczas Festynu Kulturowego:

czytaj

Zawody wędkarskie „Wędkarz Gminy Urszulin 2012”

Gmina Urszulin i Zarząd Koła Poleskiego Związku Wędkarskiego w Urszulinie organizują zawody wędkarskie o tytuł „Wędkarza Gminy Urszulin 2012”. Zawody przeprowadzone będą w trzech kategoriach wiekowych:

  •  Do ukończenia 10 lat;
  •  Od ukończenia lat 10 do ukończenia lat 16;
  • Po ukończeniu lat 16.

Zawody rozegrane będą w dniu 19 sierpnia 2012 r. o godz.5:30 na zbiorniku wodnym „Wytyczna”(do 35 uczestników ) lub na Kanale Wieprz-Krzna w Sosnowicy(powyżej 35 uczestników).

Chętni proszeni są o zapoznanie się z regulaminem Zawodów dostępnym w UG Urszulin i zapisywanie się u Pani Agnieszki Grzegorczyk-pracownika UG Urszulin pokój nr 19.  Tel. (82) 57 13 216.

ZAPRASZAMY!!!

Lato Na Sportowo 2012

Wójt Gminy Urszulin organizuje turniej piłki siatkowej i nożnej  p.n. „Lato Na Sportowo  – Liga Piłki Nożnej i Siatkowej 2012”.

W turnieju mogą brać udział osoby od lat 16.

Kapitanowie drużyn chcących wziąć udział w turnieju proszeni są o zgłaszanie się do pracownika Urzędu Gminy Urszulin Artura Kubika pokój nr 7

tel.82 57 13 024 celem uzyskania wszelkich informacji dotyczących turnieju oraz wypełnienia zgłoszenia i zapoznania się z regulaminem rozgrywek.

W turnieju przewidziane są atrakcyjne nagrody. czytaj

I Zimowy Turniej MDP Halowej Piłki Nożnej w Urszulinie im. Mieczysława Tymczuka

W okresie ferii zimowych w dniu 2 lutego 2012r. Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Urszulinie wraz z Zarządem jednostki OSP w Urszulinie zorganizował dla Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych powiatu włodawskiego „I Zimowy Turniej MDP Halowej Piłki Nożnej w Urszulinie im. Mieczysława Tymczuka”. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych i gimnazjum. czytaj

Zawody sportowe w tenisie stołowym

W dniu 10 grudnia 2011 roku w Szkole Podstawowej w Wytycznie odbyły się zawody sportowe w tenisa stołowego. Udział w zawodach wzięły dzieci z następujących szkół:

  • Szkoła Podstawowa w Wytycznie,
  • Szkoła Podstawowa w Woli Wereszczyńskiej,
  • Szkoła Podstawowa w Wereszczynie,
  • Szkoła Podstawowa w Różance.

czytaj